Сальник (набивання) колінчастого вала задній Індійського виробництва для автомобілів марки ТАТА 613, Еталон, БАЗ а 079.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Об'єм двигуна | 5.7 куб. см |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 107 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Сумісність з маркою | TATA |
| Кросс-номери | TATA 252503107801 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ТАТА |
| Модель | LPT 613 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴


